טיפול טבעי לדיכאון וחרדה מבוגרים וילדים

ניווט מהיר

לא סתם נאמר המשפט ”החיים הם לא פיקניק“. הם מזמנים אלינו חוויות טובות וגם טובות פחות. אירועים רבים בחיים שלנו יכולים לגרום להיווצרות של דיכאון וחרדה כמו למשל אבדן אדם קרוב, תאונה, אכזבה גדולה וקשה מנשוא, פיטורים ועוד אלף ואחד דברים. דיכאון זה משהו שיכול לקרות אפילו כתוצאה משינוי בריאותי כמו למשל בעיות אין אונות. לפני שפונים לפסיכולוג או בתור טיפול משלים ניתן לנסות טיפול טבעי לדיכאון וחרדה.

טיפול טבעי לדיכאון וחרדה – הכירו את פרחי הבאך

דיכאון הוא הליך טבעי של המוח והאמת היא שכמעט אין אדם שלא חווה דיכאון לפחות פעם אחת בחייו בשלב כזה או אחר. המוח מאותת לנו שמשהו כאן לא מתרחש כמו שהוא אמור להיות. הזעקה היא לעצור רגע, להפסיק, לקחת אוויר ולהבין איך שינוי מסוים יכול לנהל אותנו ועדיף שאנחנו ננהל אותו. אותם צמחי בך או פרחים המכונים גם ”באך הפלא“ מסייעים לאזן את הגוף מבפנים. מדובר בעצם בריכוז של 38 סוגי פרחים שונים שהתמצית שלהם עוזרת לרפא כל מיני סוגים של בעיות ומצבים רפואיים המתרחשים לצד אירועי חיינו וגורמים לחרדה ודיכאון.

זה יכול להיות עם בואו של תינוק חדש למשפחה המקשה עלינו להסתגל למצב החדש, דיכאון כתוצאה מפציעה שחווינו, חרדה מטיסות או כל דבר אחר ממנו אתם סובלים ומתקשר לצמד המילים חרדה ודיכאון.  הטיפול פשוט עובד משום שהוא מבוסס על כל שכל בעיה פיזית בין אם זה בעיות שינה ובין אם כאבי ראש מקורה בנפש. מכיון והשיטה רואה קשר ישיר בין הגוף הפיזי לנפש, לנשמה, הטיפול פשוט מאזן אותנו מבפנים ומסייע להתמודד עם אותם מצבים ומביא את הגוף למקום טוב יותר.

סימנים לדיכאון וחרדה

איך תזהו את החרדה? יש כל מיני סימנים גם פיזיים וגם נפשיים שיכולים להעיד על כך שאתם במצב נפשי מעורער כמו קושי לנשום, תחושה של מועקה בחזה, מחשבות לא מציאותיות, רצון להישאר לבד כל הזמן, חוסר תיאבון, בעיות שינה ועוד. אם זיהיתם את אחד הסימנים הללו, כדאי לפנות לקבלת טיפול בהקדם.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר