החשיבות של איטום קירות חיצוניים

ניווט מהיר

כל מבנה או פרויקט – בין אם מדובר בבית מלון, גורד שחקים למטרת משרדים, מגדל מגורים, בית פרטי ובין אם במפעל או בית חולים – דורש תחזוקה והתייחסות לאורך השנים. מבנה שלא עובר תהליכי תחזוקה לאורך השנים צובר בלאי גבוה יותר, מאבד מהערך הנדלני שלו וחשוף לפגיעות ונזקים ברמה גבוהה יותר, בהשוואה למבנים שכן עוברים תהליכי תחזוקה. בין אם מדובר במבנה ישן או חדש, ברגע שכל בעיה ולו הקטן ביותר מטופלת, הסיכוי לבעיות קשות ומורכבות יותר פוחת. בין המערכות הכי חשובות בכל מבנה היא מערכת האיטום שקשורה כמובן באיזה שהוא אופן גם לצינורות, למערכת המים, החלונות, הקירות החיצוניים והפנימיים. ברגע שיש בעיה באיטום קירות חיצוניים, המים מחלחלים פנימה לתוך הקירות הפנימיים וגורמים לנזקים כמו רטיבות, התפוררות, עובש ועוד.

איטום קירות חיצוניים

איך מבצעים איטום קירות חיצוניים ומונעים רטיבות?

אז כמו שכבר הזכרנו, תחזוקה היא הבסיס. יש לבצע בדיקת איטום אחת לכמה שנים, לבדוק את היסודות, את הגג, את הקירות החיצוניים והפנימיים בתוך המבנה. חברה העוסקת בפתרונות איטום או מתמחה באיתור נזילות ורטיבות יכולה לבצע את המלאכה כמו שצריך.

דרך נוספת למנוע כניסה של מים מהחלק החיצוני לפנימי היא באמצעות חיפוי חיצוני אלומיניום. היום הטכנולוגיה מביאה איתה קשת רחבה של פתרונות מתקדמים המסייעים מצד אחד להעניק למבנה מראה חדשני, מודרני ויוקרתי, מצד שני תורמים להארכת חייו ושומרים עליו לאורך זמן. דבר נוסף שחשוב מאוד לעשות הוא לטפל בכל סימן קטן של רטיבות כמה שיותר מהר כדי שהבעיה לא תחמיר. היום יש גם כל מיני שיטות וטכנולוגיות לאיתור רטיבות, נזילות ופיצוצי מים תוך מתן מענה יעיל, מהיר ומקצועי.

בנוסף, כדאי מאוד לבצע תכנון קיר מסך, אשר עשוי להוסיף הרבה לכל מבנה.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
איטום קירות חיצוניים
רוצים לקבל עזרה?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר