חזית הבניין חשובה לכם? כך תשפרו אותה!

ניווט מהיר

כולנו רוצים לגור בבניין איכותי, נעים, יפה ואסתטי. העניין הוא שיש המון מבנים ובנייני מגורים בישראל שנבנו לפני כל כך הרבה שנים ורובם אף סובלים מליקויים ובעיות שונות, חלקם לא עברו תהליכי תחזוקה במשך עשרות שנים. אז יש כמה דרכים לשפר את המראה של חזית הבניין אם חזית הבניין חשובה לכם.

 

השיטה היקרה הוספת מרפסות בחזית הבניין

אם אין לכם מרפסת, כדאי שתדעו שלהוספת מרפסות קשת רחבה של יתרונות. קודם כל מרבית הדיירים יוכלו להנות מקילומטראז‘ נוסף בעלות מצחיקה של כמה עשרות אלפי שקלים בודדים. זה שטח שמגיע לכם מהעירייה ולכן חבל לוותר על זה. מרפסת מוסיפה לערך הדירה מאות אלפי שקלים. בנוסף, ברוב המצבים שבהם מחליטים להוסיף מרפסת משקיעים גם בשיפוץ מעטפת חיצונית למבנה, מחדשים את הטיח ולכן המראה שמתקבל הוא חדיש ויפה. כמובן שתצטרכו לעבוד במלאכת שכנוע אינטנסיבית ולהשיג רוב מכריע בכדי להוציא את הפרויקט לפועל.

השיטה הזולה איטום וטיח

במידה ומרפסת איננה אופציה או שכבר יש לכם בבניין מרפסות, תוכלו לשפץ או לחדש רק את החלק החיצוני של המעטפת. כדאי להזמין קבלן מקצועי ולבדוק מה המצב של האיטום מבחוץ. כנסו כמה הצעות מחירים והשוו ביניהם. חידוש כזה מצד אחד תורם בהיבט האסתטי, שכן הבניין כולו מקבל מראה חדיש ונקי, מצד שני אתם מוכנים לחורף ומפחיתים משמעותית את הסיכוי לחדירה של רטיבויות ובעיות של נזילות בימי הגשם החורפיים.

 

טיפים נוספים שיכולים לשדרג כל בניין

  • בעלות של כמה אלפי שקלים מכל דייר תוכלו לשפץ את הלובי ואת חדר המדרגות.
  • ניתן גם לשפץ את חדר האשפה ולהוסיף דלתות חשמליות במקום הדלתות הישנות.
  • במידה ויש צורך, שווה לחשוב גם על מעלית, החלפה של תיבות הדואר הישנות בחדשות והוספת חיפוי בכניסה.
מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
פופולרי באתר