טיפים לביצוע ניקוי צואת ציפורים מרכב

ניווט מהיר

מכירים את זה שאתם קמים בבוקר, נכנסים לרכב  בכדי לפזר את הילדים במסגרות או ישר לעבודה וכל השמשה הקדמית מלאה בקקי של ציפורים?  מסוג הדברים המעצבנים שאי אפשר לפתור בעזרת המגבים של הרכב, כי הם רק מורחים את הקקי על השמשה ומלכלכים אותה עוד יותר. ואתם… אתם ממהרים לצאת ואין לכם זמן לכאלה הפתעות. בוקר זה בטוח לא זמן מתאים לניקוי צואת ציפורים מרכב…

הנה כמה פתרונות בנושא ניקוי צואת ציפורים מרכב:

  • הצטיידו מראש – אם זו תופעה שחוזרת על עצמה, כל מה שאתם צריכים זה להחזיק ברכב שפריצר כזה, כמו של חלונות עם נוזל ניקוי בפנים מהול במים וסמרטוטים חד פעמיים. עדיף שיהיה לכם גליל ואז בכל פעם שמשהו כזה קורה  אתם מוכנים לניקוי ויכולים להתחיל בנסיעה.
  • הרחקת יונים – אם אתם מחנים את הרכב שלכם בחניה הביתית, כנראה שהבעיה שלכם היא יונים. חשוב שתדעו שיונים לא רק גורמות ללכלוך רק לרכב שלכם, הן גם עלולות להעביר מחלות וזיהומים המסכנים בני אדם. ניתן לפתור את בעיית היונים עם מגוון של פתרונות בתחום הרחקת יונים כמו רשתות להרחקת יונים, דוקרנים, פתרונות טכנולוגיים ועוד. יש להתאים את הפתרון להרחקת יונים בהתאם למרחב בו הן נמצאות, שכן לא כל פתרון מתאים לכל מקום. יש פתרונות שמתאימים לגג, פתרונות למרפסות, מסתורי כביסה וכדומה.
  • קבלן המתמחה בהרחקת יונים – במידה ולא הצלחתם למצוא פתרון מתאים ובעיית הלכלוך חוזרת על עצמה, פעם אחר פעם, שווה להזמין איש מקצוע, חברה או קבלן המתמחה בהרחקת יונים. המומחה יגיע לביתכם או לאזור שבו יש את בעיית היונים, יציג בפניכם את הפתרון, יניח אותו בהתאם לצורך ואף יספק לכם אחריות לתקופה, כך שבמידה והבעיה לא נפתרה עד הסוף, תוכלו שוב לפנות אליו.
מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר