פרטי אספנות שצוברים אבק בבית ושווים כסף

ניווט מהיר

רגע לפני ההחלטה להיפטר מכמה פרטי אספנות שיש לכם בבית ונדמה שכל מטרתם אינה אלא לצבור אבק, כדאי להקפיד לבדוק את הפריטים לפני שאתם מחליטים לזרוק אותם, כי חלקם עשויים להיות שווים הרבה כסף.

כך, למשל, אם יש לכם שעונים עתיקים, תקליטים נדירים, קלפי אספנות, פטיפונים מיוחדים או כל פריט אספנות נדיר אחר, מומלץ לבדוק את אפשרויות מכירתם לאספנים שיהיו מוכנים לשלם עליהם שווי מזומן ומחירים שיכולים להיות גבוהים ביותר. בעוד יש אנשים שמגיעים לעולם האספנות דרך מוצר או אביזר שקיבלו במתנה או בירושה, אחרים רואים בתחום הזה תחביב מרגש שמאפשר להם גם להרוויח לא מעט כסף ”על הדרך“. זה נכון שלהתפרנס מהתחום הזה נחשב לאתגר לא פשוט ובכן זאת, אם יודעים מה לאסוף, איך ומתי למכור, זה בהחלט יכול לשדרג את ההכנסה. מאמר זה מציג את פריטי האספנות שניתן למכור בעלויות גבוהות.

תקליטים ישנים

תקליטים ישנים חוזרים לאופנה, והם מבוקשים ביותר על ידי צעירים ומבוגרים שעומדים בתור במכירות מיוחדות לקניית תקליטי וינטג' מבוקשים במהדורות מוגבלות. למעשה, אם תטיילו קצת ותסתובבו בין חנויות ברחבי הקניון או ברחוב, תגלו שהחלו למכור פטיפונים בעיצוב חדשני, כזה שכלל הנראה תרצו למקם בסלון. יחד עם זאת, גם אם יש לכם כמה תקליטים, עדיין קשה לקבוע כמה האוסף שלכם עשוי להיות שווה.

חלק מהתקליטים יימכרו במכירים מוזלים, בעוד שתקליטים נדירים עשויים להיות שווים אלפי שקלים. נכון להיום, בשוק פרטי האספנות יש אלבומים של אלביס פרסלי משנת 1956, תקליטים של פרינס במעטפת המקורית, ואלבומים אחרים ששווים הרבה כסף. אז אם יש לכם כל אחד מתקליטי הווינטג' האלה בבית, או תקליטים נדירים אחרים, יכול להיות שיש הרבה כסף מזומן שמחכה לכם.

תכשיטים עתיקים ובגדי וינטג'

תכשיטים עתיקים, כגון טבעות כסף או זהב, שרשראות ועגילים, או שעונים עתיקים, כמו גם אוסף בגדי וינטג' משנות השבעים עד שנות התשעים, עשויים להיות שווים הרבה יותר מעלויות הרכישה המקוריות שלהם. יש פריטים שבעבר היו מאוד אופנתיים והיום יכולים להימכר בעלויות גבוהות. גם סיכות שמניחים על הבגד או השיער, שוות לא מעט.

פטיפונים

חובבי תקליטים ישנים צריכים מכשיר להשמעת התקליטים שהם רכשו, כך שפטיפונים ישנים נמכרים היטב היום, במיוחד פטיפונים וינטג' ומקלטי סטריאו. אם הפטיפון הישן שלכם רק צובר אבק בבית, מומלץ להעביר אותו לאספני עתיקות ולקבל את תמורתו במזומן.

רהיטים משנות השמונים ושנות התשעים

מגמת עיצוב הפנים של היום מבוססת על חזרה לעיצובים שהיו מודרניים בשנות השמונים והתשעים. מה שמתחיל לבוא לידי ביטוי הם סגנונות ישנים ואלו הרהיטים הראשונים שאנשים נמשכים אליהם כשהם מתכננים את ריהוט הבית.

הכול עניין של נוסטלגיה. אז אם יש לכם כמה רהיטים עתיקים ישנים, יתכן שהם נחשבים לאוצרות אמיתיים מבחינת בעלי בתים שיהיו מעוניינים לקנות אותם.

כלי חרס

כלי חרסינה נדירים הם פריטי אספנות ששווים הרבה כסף. כמה דפוסים וצבעים רצויים יותר מאחרים, כמו למשל כלי חרסינה בדפוסים של צבעי אדום או כחול שמזכירים כלי הגשה סיניים, או ערכות תה נדירות משמונה חלקים.

צנצנות עוגיות

צנצנות עוגיות ישנות שעומדות על השיש שלכם באפס מעשה, או מאוחסנות במחסן ומעלות אבק, נחשבות לפריטי אספנות מבוקשים ביותר היום, במיוחד אם הן משנות הארבעים או החמישים.

אבל אין צורך בגרסאות נדירות כדי לקצור את המזומנים. צנצנות עוגיות בצורת דמויות פופולריות, כמו דמויות מצוירות אייקוניות, שוות הרבה כסף.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
פופולרי באתר