הוופורייזר של שנת 2021 – הכירו את קראפטי

ניווט מהיר

אם גם אתם מבינים עד כמה חווית האידוי צפויה לשנות לגמרי את חייכם ואתם בדרך לרכישת מכשיר אידוי, הכירו את קראפטי – CRAFTY. ופורייזר זה הוא מכשיר אידוי נייד מבית היוצר של המותג המוכר VOLCANO. יש בו את כל מה שמאדה מתחיל או מקצועי מחפש ממאדה.
יש שני דגמים עיקריים שחברת וולקנו משווקת: וופורייזר קראפטי ווופורייזר קראפטי פלוס. שני הדגמים מצוינים ומשלבים סוללת ליתיום חזקה במיוחד. ניתן לתפעל אותם באמצעות לחצני שליטה וחיבור מלא באמצעות אפליקציה ייעודית. בכדי שניתן יהיה לשלוט בעוצמת החום שלו, כל מה שצריך לעשות הוא לחפש את מכשיר אידוי קראפטי לאפליקציה באמצעות מספר סידורי איתו הוא מגיע. יש לו חיווי ברטט והוא מגיע לחום הרצוי תוך אופציה לחברו ישירות דרך החשמל. המכשיר מיוצר בגרמניה על ידי חברת Storz & Bickel ועומד בתקנים מחמירים. כיוון שזהו לא רק מכשיר איכותי, אלא מכשיר אידוי, הוא נחשב לטופ מכל אביזרי עישון קיימים.

השיפורים הקיימים בדגם קראפטי פלוס

  • מתחמם במהירות גבוהה יותר בממוצע של 30% בהשוואה לדגם הקודם
  • חזק ועמיד לשימוש מאסיבי
  • מערכת חשמלית משופרת
  • ה- crafty vaporizer מתאים לזמן שימוש ממושך
  • בעל מנגנון סופר בוסט, המשלב שלוש לחיצות מהירות תוך חימום למצב מקסימלי.
  • מגנון כיבוי אוטומטי
  • אחריות לשנתיים

איך עובד המכשיר?

וופורייזר קראפטי פלוס נחשב למכשיר קומפקטי ונוח מאוד לשימוש. בלחיצה אחת הוא מופעל ומתחמם באופן מהיר ואוטומטי.
חום ברירת המחדל של הקראפטי פלוס הוא 180 מעלות, אך אם תלחצו לחיצה כפולה הוא יתחמם ל- 195 מעלות. לאחר שהמכשיר יגיע לטמפרטורה הרצויה, הוא מאותת באמצעות רטט והמנורה משתנה מאדום לירוק.
הוא מתחבר באמצעות Bluetooth והאידוי מתבצע על בסיס טכנולוגיית הולכת אויר עם הולכה ישירה. האידוי מיידי, אחיד והאדים נוצרים כבר מהשאיפה הראשונה.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
קראפטי
רוצים לקבל עזרה?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר