כל מה שרציתם לדעת על גריסת קנאביס

ניווט מהיר

בעשור האחרון חלה עלייה אדירה של עשרות אחוזים בכמות בני נוער ואנשים אשר צורכים קנאביס. מדובר בארבע קבוצות עיקריות באוכלוסיה. האחת אלו הם בני הנוער שתמיד אהבו ושמח לעשן בכל הזדמנות ועברו לאדות את הקנאביס. הקבוצה השניה הם אנשים שמנסים להיגמל מסיגריות ועברו לאדות קנאביס ומוצאים שהם הרבה יותר נהנים מהעניין. הקבוצה השלישית אלו הם חולים במחלות כרוניות אשר צורכים באופן קבוע קנאביס רפואי. הקבוצה הרביעית הם פשוט כל השאר שצורכים קנאביס כחלק משחרור והנאה. למעשה, לאנשים שתוהים איך מתנהלת פעולת גריסת קנאביס ואיך להשתמש במכשירי הגריסה, כדאי לדעת שניתן לרכוש מטחנות כמעט בכל חנות למוצרי טבק או שניתן להזמין מכשיר גריסה באינטרנט ממגוון חנויות.

איך גורסים קנאביס?

זה מאוד פשוט. באמצעות מכשיר קומפקטי שנקרא גריינדר. גריינדרים יכולים להיות פשוטים או מכשירים מורכבים. מדריך זה מלמד איך להשתמש בסוגי המכשירים הנפוצים ביותר לגריסת קנאביס, אבל ראשית בואו נעבור על היסודות. כפי שרוב האנשים יודעים, גריינדרים הם כלים שמשמשים לתהליך גריסת קנאביס לפיסות קטנות. קיימות מספר שיטות לגריסה אם אין לכם מכשיר, אבל גריינדרים מאיצים את התהליך ומציעים הטבות משמעותיות. יש סוגים שונים של גורסי קנאביס, חלקם עשויים מתכת ומחולקים לכמה חלקים, אחרים עשויים מפלסטיק, יש כאלה שעשויים ממתכת ומשלבים מנגנון חשמלי ופועלים על סוללות ויש אפילו כאלה שעשויים מחומר העץ. כמובן שלכל סוג יש את היתרונות והחסרונות שלו. יש גם גריינדרים בצורה של כרטיס, כאלה ממותגים בשלל צבעים וסגנונות. זו יכולה להיות מתנה עבור מישהו שאתם מכירים או סתם בשביל עצמכם.

תחזוקת מכשירי גריסת קנאביס

עם שימוש תכוף במכשירי גריסה הם הופכים לדביקים, לכן חשוב לשמור על ניקיונם. הנה מספר טיפים לשמירה על תפקוד חלק של המכשירים:

  • משפשפים את חלקי המכשירים הדביקים עם אלכוהול ומלח. זוהי שיטת ניקוי יעילה שנפטרת מהדביקות על המכשירים.
  • משתמשים במברשת קטנה כדי לנקות היטב את כל חלקי המכשירים.
  • הקפאת המכשירים מקשה על הידבקותם למשטחים, לכן מומלץ להכניס את הגריינדר למקפי לפני שמנקים אותו, אם יש עליו לכלוך עיקש במיוחד.
  • למכשירי גריסת קנאביס עם לכלוך דביק שלא ניתן לנקות, לפעמים עדיף פשוט לרכוש גריינדר חדש, במיוחד אם ניתן למצוא אותו במחיר משתלם.

למה כדאי להשתמש בגריינדרים?

השימוש בגריינדרים לפעולת גריסת קנאביס רפואי הוא עצום, אבל כדאי להבין את מקרי השימוש העיקריים שבהם גריינדרים הם הכרח מוחלט. גריינדרים מפרקים את ניצני העשבים ביעילות ובאופן שווה, וכשהעשב נטחן באופן אחיד, ניתן לגלגל אותו בקלות. יתר על כן, עשב גרוס אחיד נשרף באופן חלק.

כשמפוררים את העשב באופן ידני, החלקים אינם אחידים, מה שקשה על השימוש בקנאביס. אם שומרים על אחידות כל העשבים, ניתן לשלוט באומנות הגלגול. היתרון העיקרי הנוסף לשימוש במכשירי גריסת קנאביס הוא חסכון בהרבה זמן. פירוק העשב באופן ידני לוקח הרבה זמן, ואילו גריינדרים מבצעים את המשימה תוך שניות.

שימוש קפדני במכשיר גריסת קנאביס משיג תוצאות אחידות

כל מה שצריך זה רק לפתל קצת מכשיר גריסת קנאביס, והוא מוכן לשימוש. היבט מועיל נוסף של גריינדרים הוא העובדה שהם אוספים טריכומים. מכשירי גריסה רבים אינם מציעים את הפונקציה הזו, ואם מפרקים את העשב באופן ידני, מאבדים אינספור טריכומים בתהליך.

טריכומים הם החלק שבו THC ושאר הקנבינואידים נממאים; לכן חשוב לחסוך כמה שיותר מהם. כאשר לגריינדרים יש לוכד טריכומים, הם נשמרים היטב.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
פופולרי באתר