על גברים, מציאות מדומה, וכל מה שביניהם

ניווט מהיר

אין ספק כי התחום של מציאות מדומה עושה צעדי ענק היום בעולם הטכנולוגיה וההישגים אליהם הגיע התחום הם בהחלט מרשימים, אך יש כאלה הטוענים שמה שאנו רואים היום נחשב נחשב למשחק ילדים מבחינת לא רק מה שנראה עוד כמה שנים, אלא מה שנרגיש כחלק ממציאות מדומה.

מה הקשר בין גברים ומציאות מדומה?

עולם המציאות המדומה נותן לנו להרגיש את כל מה שאנחנו לא יכולים לעשות כמו להשתתף במבצע סודי, להיות נהגי מירוץ, להיות טייסים, לצפות בדמות כלשהי דרך הולוגרמה, וגם להשתתף בסרט פורנו. גברים רבים מוצאים את ההדמיות שמספקת עבורם המציאות המדומה בתור אמצעי לשמוע ולחוות עולמות אחרים בהם לא יוכלו לקחת חלק לעולם בצורה מוחשית ואמיתית למדי.

 

את כל זה הם יכולים לעשות על ידי רכישת משקפי תלת מימד שאותם הם מרכיבים על העיניים והראש, בחירת התסריט ואחרי מספר שניות הם חלק מדבר שתמיד חלמו לעשות או לחוות.

שימוש ב-VR בתחומים רבים ומגוונים

עולם הפורנו תמיד היווה סמן של התקדמות בתחומי טכנולוגיה שונים כאשר עבורו למעשה פותחה הרחבתה של רוחב פס הגלישה באינטרנט בכדי שגולשים יוכלו לצפות בסרטוני פורנו ארוכים באיכות צפייה גבוהה. מעבר לכך, מסתמן שגם עולם מציאות מדומה הולך להתקדם לא מעט בתחום הפורנו שכן כבר כיום אנו רואים ברשת סרטוני פורנו vr, בהם הגולש יכול להרגיש כאילו הוא חלק מסרט הפורנו ואף עושה רושם שבקרוב מאוד תוכלו גם להרגיש כאילו אתם משתתפים בו. צעצועי מין שונים יוכלו להתממשק עם עולם המציאות המדומה כאשר בין היתר תוכלו לחוות באמצעות כל אלו חוויות של רטט באמצעות הצעצועים הללו, מגע, שאיבה ועוד.

רופאים רבים עושים שימוש היום במציאות מדומה כדי לדמות מצבים רפואיים, מחלות וטיפולים, ואפילו מטפלים רגשיים נעזרים בטכנולוגיה המתקדמת הזו ככלי של טיפול טבעי לדכאון וחרדה למשל, וגם כדי לפתור בעיות חברתיות, טראומות, ועוד.

 

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
פופולרי באתר