בעיות בתפקוד המיני – לא רק אצל גברים

ניווט מהיר

בעיות בתפקוד המיני מדוברות משום מה הרבה יותר דווקא אצל גברים. למעשה, גם אצל נשים יש לא מעט בעיות כאלו – אף יותר מאשר אצל גברים, אבל כמעט שלא מתעסקים בזה, לפחות בהשוואה לרמת העיסוק הגבוהה בנושא כאשר מדובר על גברים. אז מהי הסיבה לכך ואולי כדאי שדווקא נשים ישפרו את התפקוד המיני שלהן?

 

נשים, גברים, בעיות בתפקוד המיני ומה שביניהם

גברים מוכנים לעשות כמעט כל דבר כדי לשפר את התפקוד המיני שלהם. למעשה, גברים רבים מעדיפים למצוא עבור שפיכה מוקדמת פתרון טבעי, אבל מוכנים להתפשר כמעט על כל פתרון אחר, שיאפשר להם לספק את האישה.

הסיבה לכך די פשוטה – אישה שיש לה בעיות בתפקוד המיני יכולה להסתיר אותן הרבה יותר בקלות מאשר גבר. אצל גבר, בעיות כאלה מקשות ואף מונעות ממנו לקיים יחסי מין תקינים ואילו אצל האישה, זה אולי מפחית את מידת ההנאה שלה, אבל במקרים רבים, הגבר אפילו לא שם לב שמשהו לא פועל כשורה.

 

להיות אישה זה מסובך? אין לכם מושג עד כמה

רוב הגברים, הסובלים מבעיות במיטה, הם גברים מעל גיל מסוים, שהתפקוד המיני שלהם נפגע באופן טבעי בגלל שינויים גופניים נורמליים, אך גם ניתן לטיפול בשלל דרכים, חלקן טבעיות, קלות ואפילו מהנות. לעומת זאת, רוב הנשים שדיווחו על בעיה, התגלו כסובלות מהפרעה בדימוי העצמי, שמונעת מהן ליהנות מקיום יחסי מין, כמו נשים אחרות. נשמע מסובך? זה אכן מסובך יותר מאשר אצל גברים.
טיפול בעיות בדימוי העצמי מצריך הרבה יותר זמן, משאבים וסבלנות, מאשר טיפול באין אונות אצל גברים (בדרך כלל). דימוי עצמי נמוך יכול להיגרם בגלל עודף משקל, גיל מבוגר, או "סתם" בעיות שונות בילדות שהביאו למצב הזה.

הרבה יותר נשים מאשר גברים

שכיחותן של בעיות בתפקוד המיני אצל גברים עומדת על 30% – אצל גברים מעל גיל 50. ככל שיורד הגיל, גם שכיחות התופעה יורדת וככל שהגיל עולה, כך גם עולה שכיחות התופעה. אצל נשים לעומת זאת, לא משנה הגיל. לפחות אצל חמישים אחוז מהנשים בעולם ישנן בעיות דומות, גם אם הן צעירות מאוד, אפילו אם רק התחילו לעסוק בקיום יחסי מין.

 

אז מה אפשר לעשות?

אם אתם גברים, הסובלים מבעיות בתפקוד המיני, החיים שלכם קלים הרבה יותר מאשר נשים במצב דומה. אתם יכולים לגשת לרופא המשפחה שלכם, לבקש ולקבל מרשם לתרופה או טיפול רפואי מתאים. אתם אפילו יכולים ללכת לבית מרקחת בלי מרשם, או לחפש אתר מתאים באינטרנט, כדי לרכוש תכשיר מחומרים טבעיים לטיפול באין אונות ושפיכה מוקדמת.

מנגד, אם אתן נשים הסובלות מבעיות בתפקוד המיני, תצטרכו לחפש אחר סקסולוגית שמעניקה טיפולים פרטיים יקרים, או פסיכולוגית, שיכולה לסייע לכן לפתור את בעיות הדימוי העצמי שמשפיעות על התפקוד המיני שלכן בעזרת העצמה אישית לדוגמא. למעשה, העצה הטובה ביותר שבעלי מקצוע נותנים לאישה הסובלת מהבעיה היא לעבוד על תקשורת טובה עם בן הזוג, כדי לשפר את חיי המין וכולנו יודעים שזה לא תמיד אפשרי.

 

לסיכום,

אם אתה גבר עם בעיות בתפקוד המיני, אולי תראה את עצמך בר מזל לאחר קריאת שורות אלה, כי בכל הקשור לסיוע בתפקוד מיני תקין, גברים מקבלים מענה הרבה יותר נרחב, מקיף וזמין. שלל תרופות, תכשירים וטיפולים עומדים לרשותך, בעוד נשים הסובלות מאותן בעיות בדיוק, ממשיכות לחפש אחר הפתרון המושלם.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
פופולרי באתר