חסר לכם עוד אוויר? שדרוג מרפסת קטנה

ניווט מהיר

אחד הדברים החשובים ביותר בבניין משותף הוא, ללא ספק, פינה ברחבי הדירה אליה נוכל לברוח במהלך היום, כדי לנשום קצת אויר צח. ברוב הבניינים הישנים אין מרפסות, לכן צריך לבצע פרויקט של שדרוג מרפסת קטנה בכדי לקבל את אותה פינה לה אנו כל כך זקוקים. באותה מרפסת נוכל לשבת בבוקר עם כוס הקפה שלנו, או לאחר יום עבודה עם ספר או מגזין וליהנות ממזג האויר הנאה השורר בארץ שלנו ברוב ימות השנה.
כיום, יותר ויותר בניינים מבצעים פרויקט של שדרוג מרפסות. בעבר הלא כל כך רחוק, פרויקט שכזה לקח בין מספר חודשים לשנה. אולם כיום, לאור היתרונות של הבנייה הקלה, ניתן להשלים פרויקט של בניית מרפסות בבניין תוך מספר שבועות, או מספר חודשים, בהתאם למספר הקומות והמרפסות אותן אנו בונים. בנוסף, אם יש לכם מרפסת קיימת, ניתן לשדרג אותה במגוון דרכים.

פרגולה – פתרון מושלם עבור שדרוג מרפסת קטנה

אחד הדברים היותר מבוקשים עבור מרפסות חדשות הוא התקנת פרגולה, ובעיקר פרגולות אלומיניום. עד העבר הלא רחוק, פרגולות עץ היו פתרון ההצלה המועדף על רבים, אך כיום אנו רואים דווקא נטייה לבחור בפרגולות אלומיניום.
לפרגולות אלומיניום יש הרבה מאוד יתרונות: בראש ובראשונה, עמידותן של פרגולות האלומיניום, שכן הוא חומר גלם הרבה יותר חזק מעץ. בניגוד לעץ, האלומיניום אינו דורש תחזוקה שוטפת, שכן הוא אינו פגיע בפני תנאי מזג האויר כמו גשם, חול וכדומה. בנוסף לכך, העץ חייב לעבור גם טיפול נגד מזיקים, מה שאין צורך לעשות בפרגולות אלומיניום כמובן. מעבר לכך, ישנן פרגולות אלומיניום שהתריסים שלהן חשמליים, כך שבכל שעות היום נוכל להגיף את התריסים של הפרגולה וליהנות מצל מוחלט, או ממנה קטנה של שמש שתיכנס בין חריצי הגג.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
שדרוג מרפסת קטנה
רוצים לקבל עזרה?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
פופולרי באתר