לא רק סיגריות: אביזרי עישון שכל מעשן זקוק להם

ניווט מהיר

אם אתם מעשנים סיגריות, סביר להניח שתסתובבו איתן בכל רגע נתון. כל מעשן יודע, עם זאת, שתמונת העישון ממש לא מסתכמת בסיגריות או אביזרי עישון משלימים לכך. יש שורה ארוכה של אביזרים משלימים, שיכולים להגדיר את האופן שבו מעשנים או אפילו לשנות לחלוטין את החוויה. בסקירה הבאה תכירו את המוצרים הבסיסיים המשתלבים בתמונת העישון.

אביזרי עישון חובה בכל בית

טבק הוא שיח חד שנתי, אשר העלים שלו – לאחר תהליך ייבוש וקיצוץ – משמשים לצריכה בתצורות השונות של העישון (באמצעות סיגריה, סיגר, מקטרת, נרגילה וכן הלאה). לצד זה תוכלו למצוא תפזורות טבק, אותן ניתן לגלגל באופן עצמאי לכדי סיגריה באמצעות נייר גלגול או בלאנטים, הלא הם עלי טבק לגלול עצמי.

אי אפשר שלא להזכיר את תחליפי הטבק, כלומר, חומרי עישון שאינם מכילים את הניקוטין הנמצא בטבק. העובדות הן שבשנים האחרונות חלה עלייה בביקוש לתחליפי הטבק השונים ולצמחים אחרים שניתן לצרוך בצורה של עישון, לדוגמה קנאביס למטרות רפואיות. כיום תמצאו עשרות רבות של סוגי תערובות תחליפיות לטבק, חלקן אורגניות לחלוטין, הכוללות בחלק מהמקרים סגולות רפואיות ומצמצות את תופעות הלוואי המזוהות עם עישון טבק.

מוצרים לגלגול עצמי

אביזרים שונים לצרכי גלגול עצמי של סיגריה דורשים הרחבה עקב הפופולאריות הגבוהה שלהם. גריינדרים הם כמה מהמוצרים החשובים ביותר בהקשר הזה. מטרת העל שלהם היא לגרוס את החומר המיובש לתצורה אותה ניתן יהיה לגלגל לכדי סיגריה באופן ידני.

קונוסים לגלגול, המגיעים במגוון עצום של צורות, גדלים וסוגים, נחלקים לכמה קבוצות עיקריות. ישנם קונוסים המשווקים כבר שהם מוכנים לשימוש, כך כל שיש לעשות הוא להכניס לתוכם את החומרים המבוקשים. אחרים דורשים גלגול עצמי, בצורה ידנית או אוטומטית, כאשר לדעת רבים מדובר בחלק מרכזי מחוויית העישון.

וופורייזר

וופורייזר הוא מכשיר אידוי, שיסייע לכם למצות את המירב מהטבק או מהצמחים השונים הנכללים בעישון. המטרה העיקרית של המכשיר היא לשחרר את המרכיבים הפעילים בכל תרכובת עלים או צמחים, כך שניתן יהיה לצרוך את מקסימום הרכיבים הנחשבים לטיפוליים יותר (דרישה הכרחית במקרה של קנאביס רפואי למשל) ולצמצם למינימום את השאיפה של העשן המזיק יותר.

פילטרים

את הסקירה אנחנו ממשיכים עם הפילטרים (מסננים), אף הם בגדר חובה בקרב מעשנים רבים. כפי שניתן להסיק משמם, פילטרים משמשים לסינון החומרים ממנה מורכבת הסיגריה, כך שהשאיפה תכלול בעיקר את הרכיבים שמעוניינים בהם: אלו התורמים לחוויית העישון המהנה, או אפילו הבריאה.

הפילטרים מתאימים כמו כפפה ליד לצרכני מוצרי עישון צמחיים, לרבות כמובן קנאביס רפואי.

אביזרי עישון

אי אפשר שלא להתייחס לאותם מוצרי עישון קטנים, ולעיתים זולים במיוחד, שעשויים לעשות הבדל גדול בחוויית העישון. בין האביזרים המרכזיים בהקשר הזה ניתן למנות נרתיקי טבק לאחסון, מצתים וגזים למצתים באמצעותם תוכלו להדליק את הסיגריה במהירות, משקלים שיאפשרו לכם לדעת בדיוק מהי כמות החומר שאתם עתידים לצרוך, מאפרות להתמודדות עם "תופעות הלוואי" של כל סיגריה – והרשימה עוד ארוכה.

 

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
פופולרי באתר