כשלי מעטפת מבנה – מהם הכשלים הנפוצים?

ניווט מהיר

אנו רואים הרבה מאוד בקשות, בעיקר לקראת עונת החורף לביצוע של עבודות לטיפול בכשלי מעטפת מבנה. העבודות הללו הן דבר יחסית נפוץ, בעיקר בבניינים ישנים, שנבנו לפני עשרות שנים, אז הסטנדרט של הבניה היה שונה ולכן בניינים כאלו זקוקים אחת לכמה שנים לעבודות תחזוקה במעטפת החיצונית שלהם.

על כשלי מעטפת מבנה

כשלים נפוצים במעטפת הבניין יהיו בעיקר בנושא האיטום ולכן הדבר קריטי מאוד לפני תחילת עונת החורף. בבניינים בהם יש בעיות איטום אנו יכולים לראות לאחר הגשמים הראשונים של העונה התחלה של רטיבויות כאשר אותן רטיבויות עלולות לחדור לעומק המבנה ולחלחל לקירות הפנימיים של הדירות. רטיבויות בקירות הפנימיים הן לא רק פגם אסטטי אלא גם עלולות להביא איתן חיידקים ומחלות עקב ההתפתחות של החיידקים מהעובש ומהפטריות. ישנם כשלים נוספים שיכולים לקרות גם בבניינים חדשים כמו למשל סדקים בזכוכית סקיילייט של גורדי שחקים שנחשבות יחסית גם כן לנפוצות עקב פגיעות ציפורים, נזקים לקירות חיצוניים או קירות מסך, ועוד.

כיצד נטפל בכשלי מעטפת מבנה?

ישנן מספר דרכים לטפל בכשלים אלו, כאשר השאלה העיקרית היא באיזה מבנה מדובר. במידה ומדובר בבית פרטי צמוד קרקע של קומה או שתיים ניתן בקלות לטפל באותן בעיות באמצעות סולם או באמצעות פיגומים במידה ומדובר במבנה נמוך. במידה ומדובר בבניין מגורים גבוה או גורד שחקים עלינו לבחור באופציה של סנפלינג שכן לא ניתן להקים פיגומים בגורדי שחקים.

 

בנוסף, האופציה של עבודה בסנפלינג מאפשרת לנו גמישות בתיקון הכשלים שלנו שכן ניתן להגיע באמצעות סנפלינג לכל נקודה במבנה, בעייתית ככל שתהיה. העובדים נעזרים ברתמות או מעלית שמשתלשלת מהגג וכך מתקנים את כל הכשלים של המבנה בין אם מדובר בכשלים מבניים כמו איטום או כדלים קוסמטיים כמו הדבקת אריחים מחדש וכדומה.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
פופולרי באתר