משכנתא לשיפוץ – האפשרות שהגיע הזמן שתכירו 

ניווט מהיר

שיפוץ של הבית יכול בלא מעט מקרים להגיע להוצאות די גדולות. יש כאלו שמתאפשר להם לממן שיפוץ בעצמם, אחרים נהנים ממענק כזה או אחר שקיבלו – אך מה בנוגע לאלו שכעת לא יכולים לממן שיפוץ גדול ויקר במלואו, אך בכל זאת רוצים לשדרג את הבית שלהם ולהפוך אותו למשופץ? ובכן, בדיוק לשם כך קיימת האפשרות של משכנתא לשיפוץ. אז איך משכנתא עבור שיפוץ עובדת, ואיך תוכלו לדעת האם מדובר בבחירה כדאית עבורכם? בכתבה זו, המומחים שלנו יסבירו לכם כל מה שצריך לדעת על נושא זה וכל הסובב סביב נושא זה. 

 

משכנתא לשיפוץ – התנאים האופטימליים

רגע לפני שאתם מחפשים יועץ מוסמך שיוכל לעזור לכם לבחור היטב משכנתא לשיפוץ שתתאים לכם כפי שתוכלו לעשות אצל משגב משכנתאות, כדאי להבין מהם התנאים האופטימליים. נכון, לקיחת הלוואת משכנתא כרוכה בלא מעט בירוקרטיה, ולעיתים ייקח גם עד חודש עד שההלוואה תגיעה. אמנם, חשוב לקחת בחשבון גם הוצאות נלוות, הוצאות כמו תשלום לשמאי, פתיחת תיק עבור ההלוואה וכיוצא בכך. חשוב להדגיש גם כי הלוואת משכנתא לשיפוץ זו הלוואה טובה עם תנאים די אידיאליים – מדובר בהחזרים די נוחים אותם תשלמו בכל חודש גם לאורך שנים רבות, כך שתוכלו ליהנות ממרווח נשימה וחיים נוחים ללא שום לחץ כמו הלוואה קצרת טווח, והכי חשוב – תוכלו לשפץ את הבית שלכם כמו שתמיד רציתם!

 

מה האשראי שנותן הבנק?

על מנת לקבוע את סכום המימון בתנאי המשכנתא עבור השיפוץ שלכם, הבנק יבקש בדיקת שמאי, שאמורה להעריך פחות או יותר מהו השווי של הדירה שברשותכם. לאחר מכן, הבנק יחלק את ערך השמאי ל-2, וילווה בהתאם. לדוגמא – אם הדירה שווה 3 מיליון שקלים, תוכלו לקבל עד 1.5 מיליון לצורך השיפוץ. אמנם, אם כבר יש לכם משכנתא קיימת על הדירה, אותו סכום שנותר לכם לשלם ירד, ועליו יעמוד בעצם סכום ההלוואה. לצורך העניין – אם נשארה לכם משכנתא בסך 600 אלף שקלים, יורידו אותם מאותם 3 מיליון שקלים.

 

כמה מילים לסיכום

משכנתא לשיפוץ יכולה בהרבה מאוד מקרים לבוא לידי ערך, ולעזור להרבה מאוד אנשים לשפץ את הדירה שלהם בצורה מקיפה, גם אם אין באפשרותם כרגע לממן שיפוץ במלואו. מדובר באפשרות נוחה, זמינה והכי חשוב – נוחה. הרי מדובר בהלוואה ארוכת טווח, אותה אפשר להחזיר לאט-לאט גם לאורך שנים, ולא בהלוואה קצרת טווח שידועה בלחץ האדיר שהיא מביאה איתה. 

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
פופולרי באתר