שיווק באינטרנט לרופאים מומחים

ניווט מהיר

כל רופא מומחה שעובד לא רק בקופת החולים, או בבית חולים ציבורי, אלא גם באופן פרטי ורוצה לשווק את עצמו, ליצור חשיפה ולהגיע לכמה שיותר פציינטים פוטנציאליים מתאימים, מבין כי רשת האינטרנט מביאה איתה פוטנציאל ענק. יש כל מיני דרכים לשווק את העסק שלנו כרופאים המומחים בתחום מסוים ולעשות שיווק באינטרנט לרופאים, בין אם זה תחום האורולוגיה לבדיקות ציסטוסקופיה וטיפולים חדשניים לסרטן הערמונית למשל, ראומטולוגיה ילדים, נוירולוגיה או גניקולוגיה.

איך עובד שיווק באינטרנט לרופאים מומחים?

אם יש לכם אתר אינטרנט קיים, או אם אתם מעוניינים לבנות אתר אינטרנט תדמיתי המציג את השירותים שהקליניקה שלכם מציעה, כנראה שקידום אורגני הוא בין שיטות השיווק היעילות והטובות ביותר.
דרך מחקר מילות מפתח תוכלו לקדם את העסק שלכם בתוצאות החיפוש האורגניות בגוגל.
כך רק גולשים שבאמת מחפשים את התחום שלכם ואת האזור של הקליניקה על פי אותו תחום, יגיעו אליכם.

גוגל לעסק שלי

דרך נוספת לשווק את העסק שלכם היא להירשם לפלטפורמה גוגל לעסק שלי.
מדובר בפלטפורמה עסקית חינמית לחלוטין שמאפשרת לכם לקדם את עצמכם גם אם אין לכם עדיין אתר משלכם.
ככה אנשים שמחפשים מידע לגבי סוג העסק שלכם יוכלו למצוא אתכם במיקום גיאוגרפי ולקבל מידע פרקטי כמו המספר של המרפאה, ההתמחות שלכם, תמונות ומידע נוסף.

 

רשתות חברתיות

דרך נוספת לשווק ולקדם את המרפאה או הקליניקה שלכם היא באמצעות רשתות חברתיות.
תוכלו למשל להקים ערוץ ביוטיוב ואליו תעלו סרטונים מקצועיים בהם אתם מסבירים על סוגי המחלות השונות או הטיפולים בהם אתם נוקטים. ולהעביר לגולשים מידע מקצועי עם ערך מוסף.
ניתן גם להקים דף עסקי בפייסבוק ואפילו פרופיל באינסטגרם שם תציגו פוסטים מקצועיים, תמונות של לקוחות שמעוניינים לחשוף את עצמם עם המלצות, ואפילו סרטונים מקצועיים קצרים עם טיפים לגולשים.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
פופולרי באתר