חיפוי חיצוני אלומיניום, זכוכית ומה שביניהם

ניווט מהיר

בעשור האחרון אנו עדים לשני חיפויים שתפסו תאוצה בתהליכי בניה, חידוש מבנים קיימים, עבודות בגובה ושיפוצים. הראשון הוא חיפוי חיצוני אלומיניום. למעשה, מדובר בתחליף לאבן שיש או פסיפס המאפשר למקסם את יתרונות החומר הגמיש, הקל והלא כל כך יקר הזה. חיפוי אלומיניום מאפשר לנו לשמור על המבנה בהיבט של בידוד טרמי והוא עמיד וחזק לאורך השנים. הוא מעניק למבנה מראה מודרני ובעזרת הגמישות שלו ניתן לשלב מגוון של עיצובים, מגרעות והבלטות.

חיפוי חיצוני אלומיניום

אלומיניום מאפשר לפתח מערכות חיפוי. שונות בהתאמה אישית. בהיבט העיצובי, חומר האלומיניום משחק תפקיד מרכזי משום שהוא משתלב בדיוק מושלם עם הבניה בסגנון תעשייתי-הייטקיסטי מה שתורם למבנה בהיבט האסתטי עיצובי. אנו רואים חיפוי אלומינים במגוון של מבנים כמו בנייני משרדים, מפעלים, מבני תעשייה ועוד. ניתן לשלב את הצבע הכסוף והמוכר לכולם או לבחור בגוונים סולידיים יותר כמו קרם, שמנת, לבן המדמים מראה של עץ טבעי.

ומה לגבי הזכוכית?

את חומר הזכוכית ניתן לשלב בחלק החיצוני של המבנה כחיפוי לכל דבר או ביחד עם פרופילי אלומיניום, פלדה או ברזל. הזכוכית מאז ומתמיד סמלה יוקרה, אלגנטיות ומעניקה לכל מבנה מראה מרשים וייחודי. קל ופשוט להתקין אותה, היא גמישה בהיבט העיצובי ומשאירה למבנה חזות מודרנית. בנוסף, באמצעות חומר הזכוכית ניתן לייעל תהליכים אנרגתיים, לחסוך בחשמל ואף לשלב בה תהליכי הדפסה קרמיים העמידים בכל תנאי החוץ כמו שמש, קור וגשם. חומר הזכוכית גם עוזר מאוד בהיבט של אקוסטיקה ובידוד, מייצר שכבה עבה הסופגת בתוכה רעשים ואף קולעת בתוכה את הטמפרטורה שבחוץ מה ששומר על איזון בתוך המבנה.

לסיכום, אין ספק ששני החומרים הללו כאן בכדי להישאר ואנו צפויים לגלות עוד מגוון של עיצובים ופתרונות המשלבים בין זכוכית לאלומיניום, בעיקר כשמדברים על שיקום מבנים, שיפוצים או כשלי מעטפת מבנה.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
פופולרי באתר