הוצאת רישיון עסק – דברים שחשוב שתדעו

ניווט מהיר

רישיון עסק זהו היתר מטעם משרד הרישוי המקומי, שמעיט כי עסק חדש נקט בכל האמצעים הדרושים על מנת לשמור על ביטחון ובריאות הציבור. ישנה שורה נרחבת של סוגי עסקים שללא הוצאת רישיון עסק, בעצם ניתן להגיד כי הפעילות שלהם היא אינה חוקית. אז איך עובדת הוצאת רישיון עסק, ומה עוד עליכם לדעת על נושא זה? בכתבה זו תוכלו למצוא את כל התשובות.

 

סוגי רישיון עסק

לפני שתחפשו אחר אנשי מקצוע רלוונטים עבור הוצאת רישיון עסק כפי שתוכלו לעשות בעת ביקור באתר noakibuy.co.il, חשוב קודם לכן לדעת כי ישנם 4 סוגים שונים של רישיונות עסק:

  • רישיון עסק זמני – רישיון עסק זמני בדרך כלל ניתן לעסק עבור פרק זמן מוגבל בלבד, כאשר התוקף שלו לרוב יהיה לתקופה שאורכה הוא פחות משנה.
  • היתר זמני – היתר זמני הוא בעצם היתר שמטרתו העיקרית היא לאפשר לפעול בעסק שאמור לבצע הוצאת רישיון עסק בעתיד, ובדרך כלל תקופת ההיתר תהיה עד שנה אחת ולא מעבר לכך.
  • רישיון תקופתי – רישיון תקופתי הוא רישיון שניתן עבור תקופה של שנה אחת, שלוש שנים או חמש שנים, והוא מיועד בעיקר עבור עסקים שאמורים לבצע הוצאת רישיון עסק מחדש בתום התקופה, כלומר לחדש את רישיונם.
  • רישיון קבוע (לצמיתות) – רישיון לצמיתות הוא בעצם רישיון עסק קבוע שנכנס לתוקף החל מיום הוצאתו ועד להודעה חדשה, כלומר כל עוד רשות הרישוי אינה מבטלת אותו הוא יהיה בתוקף, כך שאין לו כל מגבלת זמן מכל סוג שהיא.

 

איך זה עובד?

על מנת להשיג רישיון עסק עליכם ליצור קשר עם היחידה לרישוי עסקים ברשות המקומית שלכם. חשוב מאוד לקבל באותה הזדמנות מידע רלוונטי אודות תחום העיסוק שלכם וכן גם להגיש בקשה מפורטת הכוללת את כל האישורים והמסמכים בהתאם להנחיות שתקבלו. משרד הרישוי המקומי הוא זה שמעביר את הבקשה שלכם לגורמים הרלוונטים שאמורים לאשר אותה, כמו רשות כיבוי האש לדוגמא – וכל גורם מבצע את בדיקותיו בנפרד.  

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
פופולרי באתר