כיצד לשמור על סדר בתהליך אריזת הבית

ניווט מהיר

אריזת הבית לקראת מעבר דירה היא תהליך ארוך שיש בו כמה וכמה שלבים. יש שלבים שאפשר לקבוע על פי הנוחות מתי הם עומדים להתבצע ולעומתם יש שלבים אחרים שצריך לבצע במועד או עיתוי ספציפיים. חשוב מאד לשמור על סדר ולהבין מה צריך לעשות לפני מה, מה צריך לקרות קודם או אחר כך ומה הסדר בתהליך אריזת הבית הנכון או ההגיוני לפעול בו. בדרך זו התהליך כולו יהיה הרבה יותר נוח לביצוע ומי שעובר דירה יגיע אל היום עצמו של המעבר כשהוא מוכן ויכול להוציא לפועל את המעבר הלכה למעשה.

 

סדר בתהליך אריזת הבית לקראת מעבר דירה

אם כל התהליך של מעבר דירה הוא תהליך הרי שהאריזה עצמה גם היא תהליך נפרד. צריך להבין ולהחליט מה אורזים קודם ומה אורזים בשלב מאוחר יותר, צריך למצוא חומרי אריזה מבעוד מועד כדי שכבר יהיו מוכנים בבית, צריך לאסוף או לקנות מחברת ההובלה את הארגזים וקרטונים הדרושים כדי להתחיל את האריזה וכמובן לבצע את המיון הנכון והמתאים של החפצים תוך כדי האריזה. יש מה שיעבור לדירה החדשה ויש מה שהשימוש בו ייפסק וייזרק לפח. יש גם פריטים או חפצים שאפשר למסור לשימושם של אחרים. אלה רק חלק מההחלטות שצריך לקבל במהלך האריזות.

 

החשיבות של עבודה בסדר הנכון

ממילא יש כל כך הרבה מה לעשות בעת מעבר דירה ולכן חשוב למצוא את הדרך להקל ככל האפשר. אם עושים דברים בלי סדר או קופצים ממשימה למשימה בלי להשלים עד הסוף – עלולים להגיע ליום המעבר באפיסת כוחות, בעייפות רבה והגרוע מכל – בלי שהבית מוכן להגעת העובדים של חברת ההובלה. אף אחד לא רוצה למצוא את עצמו אורז את תכולת הבית בשעות הערב המאוחרות ובוודאי שלא נלחץ מהעובדה שהוא לא מוכן ולכן חשוב לשמור על הסדר, לנהל רשימות כדי לדעת בדיוק מה עוד נותר לביצוע ולעקוב אחרי הרישומים כדי לוודא שאין חזרה ושכל משימה מבוצעת עד הסוף.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
פופולרי באתר