טיפים מעולים למטרת חסכון משפחתי

ניווט מהיר

אם אתם מרגישים שהכסף נעלם, נוזל, עף לכם באוויר, כנראה שאתם לא מתנהלים נכון כלכלית. מגפת הקורונה הוכיחה למליוני ישראלים עד כמה חסכון באופן כללי לצד חסכון משפחתי חשובים כל כך. זה מתחיל בהרגל מגונה של קניית מצרכים במכולת עם המחירים הגבוהים ממש מתחת לבית, ממשיך ב“אני חייבת את הג‘ינס הזה“ והאמת שזה אף פעם לא נגמר. ההרגל לחסוך כסף אינו קל ודורש מאיתנו התמדה, נכונות ולא פעם גם הקרבה. אז איך עושים את זה?

 

עובדים עם תקציב חסכון משפחתי

התנהלות כלכלית נכונה מתחילה קודם כל עם תקציב. משפטים כמו ”זה הורס את הכיף“ או ”חיים פעם אחת“ לא כל כך משתלבים עם המילה תקציב אבל אם לא תנהלו תקציב שיש לו מטרות ברורות, תקציב עם הוצאות והכנסות, יכול מאוד להיות שתמצאו את עצמכם פעם אחר פעם בבור כלכלי.

 

אל תהיו במינוס

טיפ נוסף שאתם פשוט חייבים לאמץ בדרך להתנהלות פיננסית אחראית ונכונה הוא להימנע ממינוס. זו הלוואה לכל דבר והריבית שהיא צוברת לרעתכם ביג טיים. הבנק גובה על המינוס ריבית גבוהה ומזה הוא בעצם ניזון.

עבדו עם רשימה סופר

זה אולי נראה שולי שמוסיפים רק עוד חמישה פריטים שאין ברשימה, אבל זה מצטבר ומצטבר. לא רק שכדאי להשוות מחירים בין סופרים באזור שבו אתם גרים משום שהפערים מטורפים, כדאי גם לשים לב מה אתם קונים וכמה כדי להצליח בחסכון משפחתי.

 

חסכון משפחתי גם בחשמל

פעולות כמו שיפור הבידוד בבית שלכם, התקנת טיימר לדוד, ניקוי הפילטרים במכשירים החשמליים בעיקר במזגנים והפעלת מכונת הכביסה והמדיח שהם כמעט מלאים מסייעים לחסוך בחשמל ולהוזיל משמעותית את העלויות.

 

גם השקעות פיננסיות יעילות, מיחזור משכנתא, בדיקת החיסכון הפנסיוני שלכם ושינוי קל באורח החיים הן פעולות שיכולות לחסוך לכם המון כסף.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר