איטום מעטפת מגדלים עושים רק אצל מקצוענים

ניווט מהיר

שעוסקים בתהליך של איטום מעטפת מגדלים הכוונה היא תמיד לקירות החיצוניים של המבנה. כל קיר חיצוני, לא משנה אם מדובר בגורד שחקים, מבנה משרדים, בית מלון או בית פרטי חייב להיות מצופה בחומרים שהתפקיד העיקרי שלהם הוא לאטום את המבנה מבחוץ ולמנוע חדירה של מים לתוך המבנה. מים שחודרים פנימה מייצרים רטיבות בתקרה, בקירות הפנימיים וברצפה מה שעלול להוביל לנזקים חמורים. היום, כתוצאה משינויים רבים שחלים בתחום הבניה והשיפוצים לצד התהוות טכנולוגית בתחום, יש מגוון של פתרונות חדשניים המונעים את אותה חדירה של מים ואף שומרים על המבנה לאורך זמן רב יותר ללא צורך בתהליכי תחזוקה.

 

אילו פתרונות קיימים לאיטום מעטפת מגדלים?

קיר מסך חיצוני עשוי אלומיניום וזכוכית, נחשב היום לפסגת הטכנולוגיה בתחום הבניה. מדובר בקיר חיצוני אותו מתקינים על גבי המבנה ללא שילוב מרכיבים קונטרוקטיבים. הקירות הללו עשויים משילוב של אלומיניום וזכוכית. האלומיניום הוא חומר קל, גמיש, חזק ועמיד לאורך שנים, אינו מייצר קורוזיה או רטיבות. הזכוכית לעומת זאת מהווה את הפן האסתטי והיא זו שגורמת למבנה להיראות יוקרתי, ייחודי ומרשים מאוד במראה שלו. בנוסף, אם מתקינים את החיפוי על מבנה חדש, הדבר יוצר כניסה של אור טבעי לתוך המבנה פנימה מה שמפחית את הצורך בשימוש מירבי בחשמל. כך בעצם אנחנו מייעלים תהליכים אנרגתיים וגם שומרים על הסביבה שלנו. כמובן שיש עוד פתרונות בשוק.

בכל אופן, אם אתם רוצים לשדרג את החיפוי החיצוני של המבנה שלכם, לבחור בפתרונות מתקדמים לאיטום המעטפת ולשמור על המבנה לאורך שנים מפני חדירה של מים, פנו לחברה מקצועית, מוכרת שתתאים עבורכם פתרון בהתאמה אישית בין אם זה תכנון קיר מסך ובין אם פתרונות אחרים.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר