שתלים בשיניים – כל המידע החשוב

ניווט מהיר

בעולם המודרני שבו אנו חיים, יותר ויותר אנשים הופכים להיות מודעים לנראות החיצונית שלהם ובהתאם לכך, מעוניינים לשמור על שיניים בריאות, יפות ואסתטיות. אולם, לא כולם מסוגלים לכך שכן, לחלק מהאנשים יש שיניים שאינם ישרות, כאלו אשר יכולות לגרום לחוסר נוחות ואפילו לפגוע בבריאות ובתפקוד תקין של חלל הפה במקרים מסוימים. על מנת לספק מענה על בעיה זו, המון אנשים מבצעים התקנה של שתלים בשיניים, אם כי התחום של שתלים דנטליים דורש רמת מקצועיות ומומחיות גבוהה במיוחד על מנת שיהיה ניתן לבצע את הדבר כשורה. אז מה עוד תצטרכו לדעת על שתלים בשיניים ואיך ניתן לבחור רופא מומחה ואמין שיסייע לכם לאורך כל הדרך? במהלך הכתבה הבאה, תוכלו למצוא את כל התשובות.

 

שתלים בשיניים – איך זה עובד?

 

בעת בה אנו מדברים על שתלים בשיניים, חשוב מאוד להבין כיצד השתלת שיניים עובדת לפני שאתם מחפשים אחר רופא אמין ומומלץ כדוגמת ד"ר זליג רופא שיניים. למעשה, הם משמשים בתור מעין תחליף לשורשי השיניים החסרות, כך שלא יהיה ניתן לראות אותם לאחר סיום תהליך ההשתלה, מאחר שאלו מוברגים ישירות אל תוך עצם הלסת. כמו כן, חשוב מאוד לציין כי החלק שאותו כן ניתן לראות לאחר שסיימתם טיפול השתלה נקרא "כתר", מאחר והוא משמש בתור תחליף לכותרת השן. 

 

עד כמה הטיפול הזה מוצלח?

 

שתלים בשיניים בדרך כלל עשויים מטיטניום, כאשר בעצם מדובר על חומר עם משקל קל יחסית שאינו נדחה על ידי הגוף ברוב המוחלט של המקרים. בשל עובדה זו, שיעור ההצלחה של טיפול עם שתלים בשיניים הוא גבוהה במיוחד והוא אפילו מגיע עד לכ-95% הצלחה. אולם, ראוי לציין באותו ההקשר כי עישון עשוי להשפיע לרעה בצורה ניכרת על התהליך ואפילו להכפיל את סיכויי הכישלון של התהליך, זאת בעוד כי עישון באופן כללי מביא איתו המון בעיות לשולחן באשר לבריאות חלל הפה, כך שתמיד יהיה מומלץ לנסות להיגמל מעישון במידה ואכפת לכם מבריאות השיניים שלכם. 

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
פופולרי באתר