מה חדש בתחום רפואת השיניים

ניווט מהיר

על ההתפתחות של רפואת השיניים מאז ועד היום

בדומה לתחומים רבים בחיים שלנו, רפואת שיניים וכל העולם של טיפולים דנטליים הינו עולם אשר נמצא בצמיחה טכנולוגית ובהתפתחות רבה מאז ועד היום. אם בעבר היו טיפולים רפואיים מסוימים אשר היו נחשבים כחלום בלבד, אזי שכיום בעזרת הקדמה בתחום זה, ניתן לבצע את אותם ההליכים הרפואיים. מעבר לטיפולים רפואיים חדשים, בזכות הקדמה בעולם זה ניתן כיום לקצר בצורה משמעותית טיפולים, להוריד את סף הכאב, וניתן להשיג תוצאות הרבה יותר יפות ואסטטיות בתחום זה.

 

התפתחות רפואת השיניים בתחום השתלות השיניים

 

אחוז גדול מאזרחי מדינת ישראל עלולים להגיע במהלך החיים שלהם למצב שבו הם זקוקים להשתלת שיניים. השתלת שיניים הוא תחום יחסית נפוץ בימינו, כאשר בשנים האחרונות הינו עדים לקפיצה גדולה והתפתחות רבה בתחום זה – השתלת שיניים ממוחשבת, השתלות של שיניים ללא השתלה של עצם, שימוש בטכנולוגיות חדשניות אשר מקצרות בצורה משמעותית את הליך ההחלמה של המטופל, ועוד, הם רק חלק מהשדרוגים והטכנולוגיות החדשות אשר קיימות בזמן האחרון בתחום השתלת השיניים.

 

חשיבות של בחירת רופא שיניים מומלץ

 

חשוב לדעת שמדינת ישראל כבר מזמן הפכה למעצמה של ממש בתחום רפואת השיניים, ובתחומי הקידומים הטכנולוגיים בעולמות רפואת השיניים. למעשה, השם של מדינת הישראל הוא גדול בכל קנה מידה, כאשר בישראל קיימים מספר רופאי שיניים בעלי שם עולמי, וטכנולוגיות חדשניות אשר נהגו במדינת ישראל ולאחר הפיתוח של טכנולוגיות אלה, הן הופצו לכל העולם.

למרות זאת, עדיין ניתן ליפול על רופא שיניים לא מנוסה, ואף לעתים ללא הכשרה אשר נדרשת בתחום. רופאי שיניים כאלה ללא ניסיון רב בתחום, יכולים לגרום לנזקים של ממש אצל מטופלים, אשר יכולים למעשה להיגרר למצב של סיבוכים רפואיים. רופאי שיניים בעלי התמחות בתחום השתלת השיניים, מעידים כי במקרים רבים, מגיעים אליהם מטופלים אשר עברו לפני כן אצל רופא מתחיל ללא ניסיון מתאים, ולאחר מכן הם מגיעים אל הרופאים בעלי הניסיון הנדרש על מנת לבצע תיקונים לסיבוכים שנוצרו אצלם. זכרו – הנזק שיכול להיווצר אצלכם כתוצאה מהשתלת שיניים אצל רופא חסר ניסיון הינו גדול ולעתים יכול להיות גם בלתי הפיך!

 

 

מספר חידושים רפואיים בתחום השתלת השיניים

השתלה של שיניים בצורה ממוחשבת – מדובר בטכניקה חדשה עבור השתלה של שיניים. טכניקה זו מאפשרת לרופא למקם בצורה מדויקת שתלים בפה של המטופל, זאת באמצעות אמצעים טכנולוגיים וחדשנים. במהלך שיטה זו, מבצעים אסטרטגיה מקדימה של הליך ההשתלה באמצעות תצלומי CT, התצלומים הללו גורמים לכך שהרופא יבין מהי הדרך העדיפה עליו בכל מקרה על מנת להשתיל את השיניים. במהלך ההשתלה עצמה, הרופא יכול להשתמש במסכים מתקדים אשר מציגים לו את המתרחש בתוך חלל הפה. בנוסף, ניתן לבצע כתרים ביום אחד, ליישר את השיניים ביום אחד בשיטות וטכנולוגיות מתקדמות ואפילו לבצע הלבנת שיטה בשיטות מהירות ויעילות במיוחד.

 

האם מומלץ לבחור רופא שיניים דרך רשת האינטרנט?

 

כמובן שאם יש לכם חברה טובה או קרוב משפחה שביצע לאחרונה טיפול שיניים שגם אתם צריכים לבצע, תמיד כדאי לקבל המלצות מאנשים שאתם מכירים. יחד עם זאת, היום רשת האינטרנט עשירה במידע אפקטיבי, מקצועי, יסודי ומדויק כך שאם יודעים איך לחפש בצורה נכונה, בהחלט ניתן לבחור רופא שיניים ברשת. כמובן שלאחר שמצאתם רופא מתאים כדאי להגיע לקליניקה לביקור ראשוני, להתרשם בעצמכם, לשאול שאלות מקצועיות, לברר מחירים ורק אז לקבל החלטה.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר