שפיכה מוקדמת

ניווט מהיר

חיי המין מלאים בנושאים שחשובים לדעת על מנת שהם יהיו מהנים ומספקים גם יחד. סדר הפעולות חשוב וכמובן הידיעה מבעוד מועד שהגוף בריא ואין סיבה שתקרה תקלה כלשהי. בעיות שמתעוררות בחיי המין לא רק משבשות את מערכת היחסים הזוגית הטובה, הפתוחה והאיכותית אלא גם פוגעת פגיעה אישית או רגשית במי שסובל מהבעיה. בעיות בחיי המין כמו שפיכה מוקדמת קורות בעיקר לגברים ולכן חשוב לדעת על בעיות שעלולות לקרות על מנת לשוחח עליהן, להרגיש מספיק בנוח לגשת לאיש מקצוע שיעזור להתגבר על הבעיה ולטפל בה וכמובן להיות פתוחים בפני הצד השני ולהתריע שאולי תיתכן בעיה. בדרך זו גם תימנע מבוכה לא קטנה שתמיד עלולה להיות מנת חלקם של אלה שעושים את צעדיהם המשותפים הראשונים במערכת יחסית זוגית אינטימית. כיום יש מגוון דרכים להתגבר על בעיות בחדר המיטות.

 

מהי שפיכה מוקדמת ואיך היא משפיעה על חיי המין?

שפיכה מוקדמת היא תופעה שמתרחשת בקרב גברים בעת הפעילות המינית. בשיאו של האקט המיני איבר המין של הגבר פולט את נוזל הזרע ומבחינה גופנית כאן תסתיים הפעילות המינית מבחינת הגבר. באופן כללי – כל מה שקשור לתופעות הגופניות של הגבר בזמן הפעילות המינית מכונה כוח הגברא וכוח זה ייחשב כתקין וככזה שמתפקד כמו שצריך כאשר הסיום יהיה מתואם עם הבת הזוג כך ששניהם יחוו את רגעי העונג בדיוק באותו הזמן. השפיכה המוקדמת בעצם מפריעה בזה, מדובר רק בשפיכה של נוזל זרע ללא הרגשות הנעימים שאמורים להתלוות אליה וכמובן – לא בטוח שגם האישה תחווה את העונג באותו הזמן, מה שיפספס מאד חלק ניכר וחשוב של האקט המיני. הגבר לא יכול לשלוט בשפיכה המוקדמת והיא פשוט תגיע פתאום ללא הכנה מוקדמת ובכל יסתיים החלק שלו בפעילות המינית, מה שעלול להיות כרוך באכזבה או עוגמת נפש.

 

איך מתמודדים עם שפיכה מוקדמת?

כיום יש מגוון דרכים להתמודד עם שפיכה מוקדמת. חלקם רפואיים תרופתיים וחלקם מגיעים מהעולם של תזונה צמחית ורפואה עתיקה. מדובר בתכשירים שאמורים לחזק את אותו כוח גברא אצל הגברים, לעזור להם לשלוט בשפיכה על מנת שהיא תגיע בדיוק ברגע המתאים וכך הפעילות המינית תסתיים בדיוק באותו הזמן עם האישה שלהם ושני בני הזוג יחוו הנאה גדולה וחיי מין מספקים. גם אם מדובר במערכת יחסים שבה בני הזוג הם מאותו המגדר – אין ספק ששפיכה מוקדמת עלולה להפריע להם למצות את חיי המין כפי שהם רוצים ויכולים לחוות אותם ולכן חשוב שלא להתמהמה עם העניין אלא לפנות לאיש מקצוע טיפולי שימליץ על הדרך הטובה והנכונה ביותר להתגבר על הבעיה ולחזור ליהנות ביחד בחיי המין הזוגיים.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
רוצים לקבל עזרה?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
פופולרי באתר