ללמד ילדים אנגלית זה קל וכיף

ניווט מהיר

הורים רבים מבינים את החשיבות של לימוד השפה האנגלית כבר בגיל צעיר. ככל שחושפים את הילדים לשפה מוקדם יותר, כך היכולת שלהם לקלוט אותה טובה יותר. אנו ממקסמים את הפוטנציאל של חלון ההזדמנויות, שכן כולנו שמענו את המשפט
”ילד הוא כמו ספוג“ בקונטקסט כזה או אחר.
ללמד ילדים אנגלית זו בהחלט מתנה שאנחנו יכולים לתת להם, משום שהידע הזה ישרת אותם לאורך כל החיים במגוון של היבטים. אז הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לחשוף את הילדים שלכם לשפה:

  1. זמן טלוויזיה שווה זמן אנגלית – אם אתם מאפשרים לילדים שלכם להיחשף לזמן מוגבל של צפיה בטלוויזיה או באייפד, נצלו את הזמן הזה ללימוד אנגלית. זה יכול להיות באמצעות משחק, שירים, סיפור, או כל דבר אחר שמלמד, בהתאם לגיל הילדים.
  2. שירים שירים שירים – שירו לילדים שלכם שירים באנגלית. יש המון שירים שיש גם בעברית כמו למשל ”על הקיר טיפס לו עכביש קטן“, ”גלגלי האוטובוס“ ועוד…
  3. סיפור לפני השינה? באנגלית – אמצו את הרעיון של סיפור באנגלית לפני השינה, כך הילדים נחשפים לעוד ועוד מילים, מעשירים את השפה ולומדים איך לדבר באופן כיפי ונעים.

ללמד ילדים אנגלית

ללמד ילדים אנגלית עם Cat Badoo

שיטה נוספת הוכיחה את עצמה כתורמת ללימוד השפה אצל ילדים קצת יותר, גדולים בגילאי כיתות א‘-ו':
ערכת catbadoo.co.il. הערכה כוללת משחקי קופסא כמו רביעיות, משחק הזיכרון וחוברות לימוד, שגורמות לילדים לא רק ללמוד – אלא גם ממש ליהנות מהתהליך. הערכה מותאמת לעולם הילדים ולתהליכיהם הקוגניטיביים, משפרת את הביטחון שלהם, מגבשת את חברי הקבוצה ואף תורמת לחיזוק הדמיון, היצירתיות והיכולות הקוגניטיביות שלהם. בנוסף, ייתכן כי שיטת לימוד דרך משחקים תוכל לסייע לבעלי קשיי למידה.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
ללמד ילדים אנגלית
רוצים לקבל עזרה?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר